Beklemek İstemeyen Şenol Güneşten Sert Hareket

Kara kartalın efsane hocası bu ara oldukça agresif tavırları ile dikkat çekiyor. Şut antremanlarına katılmak isteyen Gökhan’ı antremana kabul etmeyen teknik adam; antreman sonrasın taraftarı ile fotoğraf çeken oyuncuları beklemeden aracına bindi ve alanı terk etti.

Kara kartal yeni sezonda da antreman çalışmalarına devam ederken; hem motivasyon arttırmaya yönelik hareket yaparken hem de takım çalışması arasındaki uyumu yakalamaya gayret ediyor. Kara kartalın başarılı teknik adamı, Şenol Güneş tüm oyuncular ile birlikte çalışmaları yürütürken sert tavırları ile de dikkat çekiyor.

Dün yapılan çalışmalar sırasında teknik adam Güneş ile Gökhan Töre arasında kısa süreli bir gerginli yaşandı. Gerginliğin ardından çalışmalara devam eden teknik adam Gökhan’ı istemedi. Quaresma, Cenk Tosun ve Kerim’in yer aldığı şut çalışmalarına Töre de katılmak istedi. Ancak yaşanılan gerginli sonrasında bu isteği kabul etmeyen Güneş, Töre’yi antremana dahil etmedi. Bu hareketi ile birlikte Şenol Güneş’in profesyonel olmayan davranışları gündeme bomba gibi düştü.

Töre Çok Kızdı

Güneş’in antreman isteğine olumsuz cevap vermesi üzerine Gökhan Töre, antreman yeleğini çıkardı. Ve sahanın kenarında dinlenmeye başladı. Uzun bir süre antreman yapan takım arkadaşlarını izledikten sonra kalktı ve otobüse yöneldi. Ardından Töre’nin sahadan ayrılıp ayrılmadığı da merak konusu oldu.

Güneş Gergin

Töre ile yaşadığı gerginliğin ardından antremanına devam eden Güneş, antreman süresini doldurunca futbolcular ile birlikte serbest kaldı. Şenol Güneş antreman sonrasında hiç kimse ile konuşmadan hemen otobüse yöneldi fakat futbolcular taraftarları ile karşılaştı. Bu karşılaşma esnasında fotoğraf çektirmek isteyen taraftarların bu isteğini reddetmeyen; Quaresma ve Cenk Tosun, Şenol hocanın oldukça ağır tepkisi ile karşılaştı.

Hocanın aracına bindiğini gören diğer futbolcularda araçtaki yerlerini almışlardı. Ardından; Güneş önderliğinde otobüsün kalkması istendi. Taraftarları ile fotoğraf çektiren oyuncuların otobüse dönmesi beklenmedi ve otobüs hareket etti. Ardından; Quaresma ve Tosun kaldıkları otele minibüs ile dönmek zorunda kaldı.

Yeni sezon da ağır bir tepki hali ile dolaşan Güneş, bu hareketleri ile Beşiktaş yönetim kurulunun dikkatini çekiyor.