Vitor Pereira Transfer Hamlesi İle Coşturdu

Fener bahçe ailesi, Emre Belözoğlu’nun yerini doldurmaya çalışıyordu ve sezona yakın zamanlarda o hamle gerçekleşecek gibi göründü. Sarı lacivertli ekibin teknik adamı sonunda; Raul Garcia’yı buldu.

Sarı lacivertli ekibin son hamlesi oldukça coşkulu bir hal aldı. Bazı gazetelerin haberlerine bakılacak olursa; Emre Belözoğlu’nun yerine, daha aktif ve daha yırtıcı bir takım arkadaşı arayan fener bahçe’nin teknik direktörü sonunda aradığı ismi. Uzun zamandır araştırmalar ve görüşmeler yapılıyordu. Sonunda iş tamamlanacak gibi gözüküyor. Fenerbahçe’nin yeni gözde ismi ise; Raul Garcia oldu. Basında yer alan haberlere göre; şuan oynadığı takımda sorunlar yaşayan, Garcia Vitor Pereira’nın gözünden kaçmadı.

Genç futbolcu oldukça genç ve dinamik olması sebebi ile Fenerbahçe yönetimi tarafından da kabul edilen bir isim oldu.

Atletico Madrid takımında yer alan, Garcia yaşadığı sorunların varlığı sebebi ile Fenerbahçe yönetimi ile görüşmeye çok daha yakın bakabilir, şeklinde açıklamalar ortalıkta dolaşırken; hala kesin bir sonuç bilgisi alınamadı.

Teknik adam, Fenerbahçe yönetimi ile de paylaştığı, transfer isteğinin yanıtının olumlu olması durumda; Emre Belözoğlu’nun yerini doldurabilmiş olacak.

Teknik direktör, istediği ve takım için oldukça olumlu sonuçlar doğurabilecek transfer isteğini, Aziz Yıldırım ile de görüştü.

29 yaşındaki yıldız oyuncu, geçtiğimiz sezon oynadığı Atletico Madrid takımında teknik direktör ile çok fazla sorunlar yaşamıştı. Bu sorunların varlığı sebebi ile bu sezonda aynı takımda yer almak istemediğini duyurmuştu. Bu gelişme, Fenerbahçe yönetimi açısından oldukça olumlu sonuçlar doğurabilecekmiş gibi görünse de hala orta da bir basın açıklaması ve basın duyurusu bulunmamaktadır. Yıldız futbolcunun Fenerbahçe yönetimi ile olan görüşmelerinin ne seviyede olduğu bilinmese de, Atletico Madrid de yer almak istemediğini bilen İspanyol asıllı birçok takım ile temas içinde olduğu belirtildi.

Fenerbahçe yönetimi, yapabilirse eğer, bu transferi ile orta sahasını oldukça güçlü hale getirebilecek. Yönetim kararınca; anlaşma sağlanır ise, Fenerbahçe ekibini tam olarak kurabilmiş olacak. Yönetim yaptığı açıklamada görüşmeler sorunsuz olarak sağlanır ise; Garcia tam bize göre bir futbolcu dedi.